מסע פיננסי

תוכנית ייעוץ וליווי מתמשכת לצמיחה כלכלית

קצת עלינו

"מסע פיננסי" הינה תוכנית מקצועית הפועלת לשיפור מצבם הכלכלי של משקי הבית בישראל ומסייעת לשכירים ועצמאיים.

התוכנית הושקה כמענה לצרכים הכלכליים לאור המלחמה ואתגרי השעה, ונועדה ללוות יד ביד יחידים ומשפחות, בדגש על ליווי ארוך טווח ומענה מקיף בכלכלת המשפחה.

"מסע פיננסי" פועלת בשיתוף עם עמותת "מתייעלים" ומספקת מעטפת מקצועית מלאה באמצעות צוות מומחים בעלי רישיון בתחומי הפנסיה והביטוח, ייעוץ נדל"ן ומשכנתא, מימון לעסקים וראיית חשבון.

את התוכנית מוביל בוריס גורביץ', יועץ לכלכלת משפחה, הדוגל בגישה של הקניית כישורים והרגלים פיננסיים המסייעים להמשך הצמיחה הכלכלית בתום תקופת הליווי.

לאחר הייעוץ יהיה לכם סדר ובהירות אודות מצבכם הפיננסי ותוכנית עבודה ברורה כיצד להמשיך לנהל את כלכלת המשפחה באופן עצמאי.

שאלות נפוצות

אני מעוניין להתחיל. מה עלי לעשות?

יש להירשם לשיחת טרום ייעוץ טלפונית (ללא עלות וללא התחייבות) בה תפרטו את הצורך שלכם. בנוסף, תקבלו הסבר כיצד יתנהל התהליך, נתאם ציפיות לגבי ההתנהלות והתוצר שיתקבל בסיום הייעוץ. בתום השיחה תישלח אליכם הודעה עם רשימת מסמכים שיש להכין לקראת הפגישה הראשונה ופרטים נוספים.

השירות שלנו מתאפיין בהקניית כלים פרקטיים וידע תוך כדי התהליך במטרה להטמיע הרגלי התנהגות כלכלית נכונה.

לרוב, לאחר 3 פגישות המתקיימות על פני כחודש וחצי מגיעים לסיום התהליך. עם זאת, ישנם מקרים בהם יידרשו פגישות נוספות או משך זמן ארוך יותר, כתלות הצורכי הנועצים ומורכבות המקרה.

בשתי מילים – ממשיכים לעבוד. אני מבצע ניתוח נתונים על בסיס המידע שהצגתם והמטרות שהצבתם. במקביל, לעיתים נדרשת השלמת מידע שיהיה עליכם לעשות עד לפגישה הבאה, או פעולות ליישם כבר תוך כדי התהליך.

אנו רואים את עצמינו כשותפים פעילים שלכם ויוצרים עבורכם סביבה מקצועית תומכת, בה נוצרת מחויבות הדדית להצלחה. במידה וישנן שאלות או צורך כלשהו העולים בין הפגישות, תמיד ניתן לפנות באחת מדרכי יצירת הקשר ישירות אלי (בוריס גורביץ') ולקבל מענה, מבלי להמתין עד לפגישה הבאה.

את הפגישות ניתן לקיים בשפה העברית או הרוסית, לפי העדפה אישית.

הפגישות מתקיימות ב-ZOOM במטרה לאפשר ללקוחות לקבל שירות מכל מקום בו הם נמצאים בנוחות המירבית.

גובה שכר הטרחה עשוי להיות מושפע מצורכי הלקוח, מורכבות המקרה, מספר הפגישות, שירותים נדרשים נוספים ועוד. את הצעת המחיר תוכלו לקבל בשיחת טרום ייעוץ. לנוחיותכם ניתן לבצע את התשלום בהעברה בנקאית, ביט וכרטיס אשראי (כולל פריסה למספר תשלומים ללא ריבית).

תוכנית הליווי נועדה לתת מענה אנושי ומקצועי הן לאנשים ללא ידע בתחום הפיננסי, הן לאנשים העוסקים בתחום. במילים אחרות, שיטת העבודה שלנו מאפשרת לתת שירות המונגש לקהל הרחב. כל הנדרש הוא מוטיבציה לעשיה והתמדה בדרך לצמיחה כלכלית. 

מתאים בהחלט. ניהול העסק על היבטיו השונים לצד ניהול כלכלת המשפחה מהווים אתגר בפני עצמו, אשר עצמאיים רבים מתמודדים איתו. חשוב מאד לקבל ייעוץ מקצועי במטרה לנהל נכון את השניים ולקבל תוכנית עבודה המגינה על משק הבית מפני סיכונים פיננסיים של העסק.

אנו מלווים יחידים, זוגות, משפחות, שכירים ועצמאיים בעת קבלת החלטות כלכליות ומסייעים לקראת שינויים מהותיים בחיים, להם יש השלכות כלכליות.

מיישמים את המיומנויות שלמדתם במהלך הליווי וממשיכים לפעול לפי תוכנית העבודה שקיבלתם. במידה ותרגישו צורך או שיהיו שינויים כלשהם המשפיעים על התוכנית, אתם תמיד מוזמנים לפגישת המשך בה אמשיך להדריך אתכם ולסייע בהשגת יעדים חדשים.

ניתן ואף רצוי לפנות לייעוץ במקרה של מינוס או הלוואה במטרה לקבל מעטפת מקצועית ותוכנית עבודה כיצד להתמודד עם המצב ולצאת ממנו.

המומחיות של "מסע פיננסי" הינה בתחום כלכלת המשפחה והייעוץ מתמקד בהיבט הכלכלי. לחוות דעת או שירות משפטי יש לפנות לעורך דין מוסמך.

תוכנית עבודה כיצד לשפר את המצב הכלכלי הנוכחי וכיצד להשיג יעדים כלכליים עתידיים. בסיום התהליך תקבלו דו"ח מסכם המפרט את כלל הנתונים ואת הדרך לצמיחה כלכלית. כמו כן, ניצור יחד סדר פיננסי במשק הבית ו/או בעסק.