דבר המנכ"ל

עושר הוא תוצר יכולתו של האדם לחשוב

ארגון מתייעלים הוא יוזמה חברתית נטולת אינטרסים הפועלת להביא ליציבות פיננסית בקרב הציבור והתייעלות אישית וכלכלית.
מיזם מתייעלים הוקם מתוך הצורך להגדיל את המודעות בהתייעלות פיננסית בקרב אנשים ועידוד חשיבה כלכלית נבונה לטווח הארוך. רוב האנשים בישראל לא בהכרח יודעים כיצד להתנהל עם כסף, זה בא לידי ביטוי בלקיחת הלוואות מרובות, שקיעה בחובות, אי יצירת חסכונות ועוד.  המיזם הוקם מתוך הצורך לגשר על הפער שבין בורות פיננסית להתנהלות כלכלית נבונה על מנת להעלות את החוסן הכלכלי חברתי בישראל.
מתייעלים היא יוזמה ללא מטרות רווח או כל אינטרס אחר, שמטרתה העיקרית לסייע לאנשים בישראל להתייעל מבחינה אישית וכלכלית על מנת שיקיימו אורח חיים טוב יותר. אנו מעוניינים להביא את הציבור למודעות פיננסית גבוהה מתוך תרומה מהניסיון והידע הרחב של המתנדבים שלה. כל זאת על מנת שהציבור יימנע מפגיעה כלכלית ויידע לנהל את כספו בצורה מחושבת ואחראית באמצעות עידוד חשיבה ותכנון פיננסי לטווח הארוך.
צוות המתנדבים של מיזם מתייעלים פועל בכל רחבי הארץ ומוכן להגיע אל כל מי שחפץ בסדנאות שאנו מעבירים על כל הנושאים הקשורים להתנהלות פיננסית נבונה. חלק מהנושאים שעל הפרק: בנקאות, ריביות, פנסיות וקופות גמל, השקעות בבורסה, דרכים יעילות לחיסכון ועוד רבים אחרים. כל נושא מועבר בצורה מורחבת ומפורטת עד לעומקו בלי יומרות, כדי לספק מענה לכל השאלות שמעסיקות את כולנו ביום יום בהיבט הכלכלי והאישי.
אופטימיות, נגישות, קיימות, התייעלות פיננסית, תכנון לטווח ארוך, הצלחה, השכלה ועזרה לזולת – אלו הערכים החשובים ביותר עבורנו. המטרה שלנו היא לתרום לכל אדם שמעוניין לייעל את חייו האישיים והפיננסיים. אנו רוצים לסייע לכל מי שיבקש ללמוד מהידע, הניסיון האישי והמקצועי שלנו כדי לקיים אורח חיים בריא, יציב ומאושר יותר. אין תחושת סיפוק גדולה יותר מזאת.
החזון שלנו הוא להביא לרווחה כלכלית בקרב הציבור בישראל ובכך גם לצמצם את החוב הלאומי. אנו מאמינים כי באמצעות רכישת הידע והכלים היישומיים שלנו, נעודד צורת חשיבה ביקורתית ומושכלת יותר בשימוש בכסף. היעד שלנו הוא לגרום לכם להבין כיצד תוכלו להתנהל עם הכסף בצורה נבונה יותר, במקום שהכסף ינהל אתכם. החזון שלנו הוא בסופו של דבר להקים קהילה חזקה ובריאה, ובכך להביא לאושר רב יותר, בזכות הקניית הידע והכלים הדרושים לכך.
אם אתם מרגישים שאתם צריכים הכוונה וייעוץ בכל הקשור לתכנון כספי, בין אם המטרה היא לחסוך לדירה, לימודים, טיולים וכדומה, מתייעלים הוא בדיוק המקום בשבילכם. אם אתם חולמים לשפר ולייעל את אורח חייכם באופן שבו לא תצטרכו לדאוג לכסף שלכם, אנחנו הכתובת לסיפוק הפתרונות לכל השאלות והלבטים שילוו אתכם בכל מהלך חייכם.
מאור זלוצבר, מנכ"ל מתייעלים